Eskitme Kremi (Distress Paste)

Toplam 5 üründen, 1 - 5 arası gösteriliyor.

Eskitme Kremi (Distress Paste)

Cadence Eskitme Kremi, Tüm craft yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilen su bazlı vintage, lekeli , eski ve yıpranmış görüntüsü sağlayan eskitme kremidir.Eskitme Kreminin renkleri solmaz. Kullanıldığı tüm yüzeylerde çok gerçekçi eskitme etkisi yaratır. Sünger veya fırçayla uygulanabilir. Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez.

Cadence Eskitme çalışmaları için ürettiği çeşitli ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Her türlü yüzeyde rahatlıkla uygulayabileceğiniz eskitme boyası, özellikle Ahşap eskitme,mobilya eskitme ve eskimiş görüntü tercih ettiğiniz tüm dekorasyon çalışmalarında kullanabileceğiniz,tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünlerdir.

Cadence eskitme boya renkleri, eskitme kremi renkleri ve eskitme pudrası  renkleri ile geniş bir skalaya sahiptir.Cadence Eskitme kremi uygun fiyatlarıylada her kullanıcının ihtiyacını karşılamaktadır.

Cadence eskitme kremi, Cadence eskitme boyası, Cadence eskitme pudrası ve eskitme uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için Whatsapp danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.