Eskitme Boyası-Antiquing

Toplam 20 üründen, 1 - 20 arası gösteriliyor.

Eskitme Boyası-Antiquing

Cadence Eskitme Boyası , Antikleştirme tekniğinde kullanılan su bazlı eskitme boyasıdır.

Akrilik boya ile boyanmış tüm yüzeylerde kullanılabilir.

Antiquing tekniğinde 1. katta uygulanan akrilik boyanın rengine uyumlu olması önemlidirKullanım öncesi iyi çalkalanması tavsiye edilir.Islak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.Her türlü yüzeyde kullanılabilir: ahşap, mdf, tuval, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, kumaş, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil,suluboya kağıdı, metal.

Cadence Eskitme çalışmaları için ürettiği çeşitli ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Her türlü yüzeyde rahatlıkla uygulayabileceğiniz eskitme boyası, özellikle Ahşap eskitme,mobilya eskitme ve eskimiş görüntü tercih ettiğiniz tüm dekorasyon çalışmalarında kullanabileceğiniz,tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünlerdir.

Cadence eskitme boya renkleri, eskitme kremi renkleri ve eskitme pudrası  renkleri ile geniş bir skalaya sahiptir.Cadence Eskitme kremi uygun fiyatlarıylada her kullanıcının ihtiyacını karşılamaktadır.Cadence eskitme kremi, Cadence eskitme boyası, Cadence eskitme pudrası ve eskitme uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için Whatsapp danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.üü