Hybrid Multisurface

Toplam 278 üründen, 1 - 48 arası gösteriliyor.

Hybrid Multisurface

CADENCE MULTİSURFACE - TÜM YÜZEYLER İÇİN AKRİLİK BOYA Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil akrilik boyadır. Ahşap,fayans, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır. Deri ve kumaş üzerinde sulandırılarak kullanılmalıdır. Cam üzerinde ikinci kat için mutlaka 12 saat beklenmelidir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

Cadence Hibrit Multisurface Akrilik boyalar her türlü hobi çalışmalarınızda rahatlıkla uygulayabileceğiniz, kullanıma hazır, astar, zımpara gerektirmeyen, uygun fiyatlı, bir çok renk seçeneği olan boyalardır.

Cadence Hibrit Multisurface Boya, Ahşap, fayans, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Hobi çalışmalarınızın dışında mobilya boyama da, mutfak boyama da, banyo boyama da, kapı boyama da fayans boyama da, eskiyi yenileme de  güvenle kullanabileceğiniz, insan sağlığına zararı olmayan su bazlı akrilik boyalardır.

Cadence multisurface boya , 120ml, 500ml ve 2 lt lik seçenekleriyle kullanıcılarının ihtiyaclarına hitap etmektedir.

Cadence Multisurface renkleri kendi aralarında karışıp, farklı tonlar oluşturmaya uygundur. Aynı zamanda Hibrit Multisurface Boya Fiyatları her bütçeye uygundur. Cadence boya satış bayisi olarak Cadence Multisurface Hibrit boya kullanımı, cadence multisurface boya renkleri ilgili merak ettiğiniz herşey için bizimle irtibata geçebilirsiniz.