Premium Akrilik Boya

Toplam 209 üründen, 1 - 48 arası gösteriliyor.

70ML(cc) 2030 Lila

5,30 TL

Premium Akrilik Boya

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli akrilik boyadır. Su bazlı olup,sağlığa zararlı toksit madde içermez.(CE & EN 71 normlarına uygundur).   Yarımat görünümlü olup verniklenerek istenilen parlaklığa ulaşılabilir. Geniş renk yelpazesi, birbiriyle kanşabilen renk skalası mevcuttur. Uzun raf ömrü ve farklı gramajlarda ki ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder.   Ahşap, mdf, ham seramik, metal, taş ve tuval üzerine kullanılabilir. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Kalite standardlarına uygun, non-toksik,kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.   Her türlü yüzeyde kullanılabilir: ahşap, mdf, tuval, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, kumaş, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil,suluboya kağıdı, metal.

Ahşap boyama malzemeleri arasında öncelikli olarak ahşap boyası yeralmaktadır.Akrilik ahşap boyaları denilince ilk akla gelen Cadence Premium Akrilik Boyalar dır.

Ahşap boyası her türlü ham ahşap ve cilasız yüzeylerde kullanılabilinir.Akrilik ahşap boyası farklı yüzeylerde uygulama yapmak için boya öncesi Cadence Parlak Yüzey astarı sürülmesi gerekir.

Cadence Premium Akrilik Boyalar tüm ahşap boyama, polyester boyama çalışmalarınızda güvenle kullanabileceğiniz boyalardır.

Cadence Ahşap Boyası geniş renk seçeneğiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına  hitap etmektedir.Ahşap boya renkleri kendi arasında karıştırılıp, farklı tonlar elde edebilmeniz içinde uygundur.

Ayrıca Cadence Ahşap Boya fiyatları herkesin bütçesine hitap ettiği için tercih edilen boyalardır.

Tüm su bazlı ahşap boya ları ve ahşap malzemeleri satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.