Satış Ortaklığı Programı

 

www.hobipazarim.com kazancını siz müşterileri ile paylaşıyor. www.hobipazarim.com satış ortaklığı programına ÜCRETSİZ bir şekilde üye olarak siz de hemen kazanmaya başlayın. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak komisyon kazanın. Kazandığınız komisyonları ister www.hobipazarim.com sitemizde kullanın isterseniz kendinize ait yönetim panelinizden nakit olarak talep edin...

Siz de www.hobipazarim.com ailesine katılın,hobinizi kazanca dönüştürün.

Satış ortağı olmanız için sadece sosyal medya hesaplarından en az birine sahip olmanız yeterli.

Satışlar www.hobipazarim.com web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Satılan mallar ile ilgili tüm garanti tamamen www.hobipazarim.com a aittir. 

 Satış ortağımız olduktan sonra yapmanız gerek tek şey, sisteme kayıt olduğunuzda size özel olarak vereceğimiz linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. Bizim paylaştığımız görselleri günlük olarak takip edebilir, bu görselleri kendi sosyal medya hesaplarınızda size ait link ile birlikte paylaşabilirsiniz. Sizin linkinize tıklayarak sitemizi ziyaret eden ve alışveriş yapan kişilerden %5 ile %10 arasında değişen oranlarda prim kazanacaksınız

 Sisteme kaydınızı yaptığımızda size ait bir kullanıcı adınız ve şifreniz oluşuyor. Bu kullanıcı adı ve şifresi ile, www.www.hobipazarim.com adresimizden giriş yaptığınızda yönetim panelinizden anlık olarak sizin tarafınızdan gönderilen kaç kişi olduğunu,kaçının alışveriş yaptığını ve bu işlemlerden ne kadar prim kazandığınızı görebileceksiniz.

Yönetim panelinizde biriken primlerinizi takip edebileceğiniz bir alan mevcuttur.Toplanan prim tutarı belli seviyeye ulaştığında biriken priminizin hesabınıza nakit olarak yatmasını sağlayabilirsiniz.

www.hobipazarim.com satış ortaklığı programı katılımı tamamen ücretsiz olup, 18 yaşından büyük ,T.C. vatandaşı olan tüm bay ve bayanların katılımına açıktır.

 Satış ortaklığı tek taraflı olarak dilediğiniz zaman ayrılabileceğiniz bir sistemdir. Herhangi bir yaptırımı yoktur.

Hobi Pazarım ailesine katılmak için yapmanız gereken tek şey https://hobipazarim.com/register  adresinden kayıt yaptırmanız.Sonrasında kayıt olduğunuz mail adresini  05337305647 numaralı Watsapp hattına gönderdiğiniz takdirde,sizin adınıza açılacak yönetim paneli ve sosyal medya hesabınıza yerleştireceğiniz link size mesaj olarak tarafımızdan gönderilecektir.